טלפון פייסבוק

שרתים

שרתים


הטכנאים המנוסים שלנו ידאגו לכם להתאמת השרת המתאים לצרכים שלכם, התקנתו וכן התמיכה שלאחר מכן.
השלב הראשון הינו התאמת השרת המתאים ביותר לצרכים שלכם ושל העסק שלכם. מאחר וקיימים בשוק מספר רב של שרתים כשכל אחד מתאים לסוג אחר של עבודה ותחום, יש צורך בהתאמה מקצועית אשר הטכנאים שלנו יספקו לכם.
בשלב השני לאחר זיהוי השרת המתאים מגיעים לשלב ההתקנה, גם בשלב זה, דרושה מיומנות מקצועית בכדי למנוע תקלות עתידיות ולשם שימוש מוצלח בשרת. בהמשך של שלב זה, נדאג ליידע אתכם בכל אשר תצטרכו לדעת בנוגע לשרת, אופן השימוש בו ויתרונותיו לשם מקסום השימוש בו.
השלב השלישי הינו תחזוקה, אנו נבצע תחזוקה מתמדת ומעקב אחר השרת שלכם וכן נדאג לעדכן אתכם בכל השדרוגים המתאימים לשרת שנמצא אצלכם בעסק.
בשלב הבא נדאג לתמיכה בכל שאלה שרציתם לשאול ואף פעם לא העזתם, לכל תקלה שנתקלתם בה ובכל דבר בנוגע לשרת החדש שלכם.
ובשלב האחרון נדאג לגיבוי של כל תוכן השרת שלכם ב2 אפשרויות: . גיבוי בשירותי ענן וגיבוי לוקלי


פירוט של סוגי השרתים:
  • דואר-תפקידו לקבל ולשלוח דואר אלקטרוני.
  • אחסון-תפקידו לשמש כגיבוי לשמירה על היציבות הארגונית במקרה של נפילת שרת או איבוד מידע.
  • קבצים-תפקידו לאחסן את הקבצים עבורכם. אחסון הקבצים בשרת מאפשר שיתוף קבצים בין משתמשים שונים בתוך העסק שלכם.
  • אפליקציה-תפקידם לשמש תוכנות ארגוניות ותוכנות מערכתיות.

גיבוי בשירותי ענן


מחשוב הענן הינו שירות המתבצע במחשב מרוחק המחובר אל העסק שלכם באמצעות קווי תקשורת ואינטרנט. מטרת שירות הענן היא לשמור את כל הקבצים והפעילות הממוחשבת של העסק שלכם במחשבים הנמצאים אצלנו. הענן מאפשר אחסון וגיבוי התוכן החשוב לכם וכן שימוש באותו תוכן בכל מקום אשר תזדקקו לו. כיום, כל עסק קטן ועד גדול, זקוק לשירותי הענן בכדי שיוכלו להישאר רגועים כשכל התכנים החשובים להם נמצאים במקום בטוח ללא כל סכנה.

גיבוי לוקולי

גיבוי למדיה חיצונית ניידת או למדיה פנימית קבועה, אפשרויות גיבוי לשרתים ולעמדות. כמו כן, ביצוע DRP (תוכנית שחזור) לכל המחשוב.