טלפון פייסבוק
טלפון

שירותי מחשוב

שירותי מחשוב לעסקים קטנים ובינוניים


אלגומה Tech מציעה מעטפת כוללת של שירותי מחשוב לעסקים קטנים ובינוניים. החברה מעניקה לעסק שלכם שירות שוטף של ניהול ותחזוקת שרתים, תמיכה מרחוק ובמקום העסק, שירות טכני, שירות מכירת מחשבים, תוכנות וציוד מקיף והכי חשוב שירות איכותי ומהיר.
כחלק מהשירות שלנו, אנו מתחייבים למענה מהיר וטיפול בצרכי הלקוח, הצרכים שלכם, וכן שמירה על מקצועיות ושירות ברמה הגבוהה ביותר. צוות הטכנאים המקצועי והמהימן שלנו תמיד זמין לכל שאלה שיש לכם ומוכנים לטפל בכל תקלה. השירות ניתן כתוכנית על בסיס חודשי בכדי שתהיו מכוסים בכל עת ונוכל לפתור לכם כל תקלה בזמן מהיר ובכך תוכלו להמשיך בפעילות השוטפת של העסק במהרה.


למה העסק שלכם צריך שירותי מחשוב?
רוב העסקים מהקטנים ועד הגדולים, עובדים כיום עם טכנולוגיה ומחשבים שכן אין סוף לציוד ממוחשב ותוכנות אשר משדרגות כל תחום ועסק. מאחר ותחום המחשבים הינו תחום הנמצא בעלייה מתמדת ותמיד משתדרג, חשוב שהעסק שלכם יישאר מעודכן עם הטכנולוגיה החדישה והמתאימה לו.
בשביל להישאר מעודכנים בטכנולוגיה ולהמשיך ולשדרג את מערכת המחשוב של העסק שלכם חשוב להיעזר בשירותי מחשוב אשר ילוו את העסק שלכם במהלך כל התקופה, משלב ההתקנה ועד שלב התמיכה, ההדרכה והייעוץ.
דגש חשוב נוסף אותו מעניקים שירותי המחשוב לעסק שלכם, הינו שמירה על מערכות המחשבים מתקלות לא רצויות וכן נתינת פתרון ומענה מהיר לכל תקלה אשר תגיע ותאיים לסכן את מערכת המחשוב ולעכב את הפעילות השוטפת של העסק.


למה אלגומה?
אלגומה בשנים האחרונות מספקת שירותי מחשוב לכמה וכמה עסקים אשר מרוצים מטיב השירות שלנו. בעלי עסקים אלו מגלים בעבודה איתנו, את היתרונות הרבים שיש בחברה אמינה המעסיקה אנשים מקצועיים ואדיבים וכן עד כמה הכרחי להחזיק בשירותי מחשוב זמינים בכל עת. לכן לקוחות אלו נשארים איתנו למשך שנים. הטכנאים שלנו מתמחים בלזהות מהי בדיוק מערכת המחשוב אשר מתאימה ביותר לעסק שלכם ולצרכים שלכם ושל לקוחותיכם ונותנים לכם יחס אישי. לאחר זיהוי המערכת שהכי מתאימה לכם והתקנתה, אנחנו נשארים בסביבה בכדי להעניק לכם תמיכה וייעוץ מלאים שיספקו שירות מקיף וכולל לכל מערכות המחשב הקיימות אצלכם. הדגש שלנו נמצא במענה מהיר לצרכי הלקוח וכן שמירה על מקצועיות ושירות ברמה הגבוהה ביותר.
אנחנו מאמינים, כי בתחום המחשוב המתפתח ללא הפסקה, הכל אפשרי!