טלפון פייסבוק

שעון נוכחות מחיר

שעון נוכחות-מחירים


כל מעסיק במדינת ישראל מחויב לנהל רישום של שעות העבודה בפועל של כל אחד מהעובדים, זאת על פי סעיף 24 בחוק הגנת השכר. רישום זה נועד להגן על זכויותיו של העובד בכל הקשור לקבלת שכר הוגן התואם את שעות עבודתו בפועל. חישוב השכר באופן ידני מהווה מקור לטעויות רבות בנוסף לעובדה שחישוב ידני גורם לטרחה מרובה והעסקת כוח אדם לטיפול בנושא. על מנת לערוך רישום מדויק וקל של שעות העבודה, יש להתקין בארגון/בעסק שעון נוכחות.


שעון נוכחות עובדים – סוגיםקיימים מספר סוגים של שעוני נוכחות והם פועלים בטכנולוגיות שונות: כרטיס נוכחות מכאני, שעון נוכחות המבוסס כרטיס מגנטי/ כרטיס קרבה, טכנולוגיה ביומטרית המזהה את העובד על פי טביעת אצבע או תווי פנים ושעון נוכחות אינטרנטי שהרישום בו מתבצע באמצעות סיסמא אישית ודיווח שעות כניסה ויציאה. שעוני נוכחות על סוגיהם השונים מוצעים במגוון רחב של מחירים, החל ממחיר חודשי קבוע ועד למחיר חד פעמי עבור המוצר, בהתאם לסוג ואיכות שעון הנוכחות


שעוני נוכחות – יתרונותהתקנת שעון נוכחות עובדים בבית העסק מספק יתרונות רבים. באמצעות שעון נוכחות ניתן לערוך רישום מדויק של שעות העבודה, ללא אפשרות עיגול שעות העבודה על ידי העובד, דבר שיכול לחסוך כסף למעסיק. יתרון נוסף שבהתקנת שעון נוכחות הוא חישוב שעות העבודה על סוגיהן: שעות רגילות, שעות נוספות, ימי מחלה, חופשות וכדומה. הנתונים מועברים ישירות לתוכנת השכר של הארגון/העסק והתוכנה מחשבת אוטומטית את תלוש השכר. שעון הנוכחות מונע טעויות, חוסך כסף וזמן עבודה. ניתן להקליד כניסה ויציאה בפרויקטים באמצעות הקשת קוד פרויקט, ובשעון נוכחות סלולרי ניתן לעשות זאת מהאתר בו מתנהל הפרויקט.שעון נוכחות אינטרנטישעון נוכחות אינטרנטי לא חייב להימצא פיזית בארגון. המערכת היא אפליקטיבית וניתנת להפעלה מכל מכשיר סלולרי. כמו כן, היא מאפשרת לחברות ולארגונים הנותנים שירות באתרים שונים לדווח כניסה ויציאה מהאתר, ומעניקה למעסיק שליטה על דיווחי השעות של כל העובדים בעסק. שעון הנוכחות האינטרנטי ידידותי למשתמש, ומבוסס מיקום, כך שמתאפשר מעקב אחר מיקום העובד בעת הדיווח. בשעון נוכחות אינטרנטי ניתן להזין נתונים כגון הוצאות על נסיעות ועוד. שעון מסוג זה הוא אפליקטיבי ואין צורך בהתקנת שעון פיזי, ובכך נחסכות עלויות. הוא מתממשק עם שעוני נוכחות מסוגים שונים ולכן אין הכרח לוותר על השעון הקיים.

חזרה לכל המאמרים