טלפון פייסבוק

שירותי מחשוב לעסקים

שירותי מחשוב לעסקים – לא רק מקצועיות


פתרונות מחשוב לעסקים

שירותי מחשוב לעסקים הינו מושג גדול בעולם המחשוב , מושג זה מורכב ממספר לא קטן של שירותים , אותם חברות המתמחות במתן שירותי מחשוב, מעניקות משירותי טכנאי מחשבים ועד טיפול ותחזוקת שרתים , משירותי תמיכה טכנית מרחוק ועד הקמת תשתיות תקשורת , תחום גדול ומגוון , אך האם העובדה שחברה המעניקה שירותי מחשוב בעלת מגוון גדול של שירותים , מהווה יתרון למקבל השירות, או שמה ריבוי התמחויות וחוסר התמקצעות בתחום עיקרי אחד מהווה כישלון ידוע מראש ?


ובכן , התשובה מורכבת , ולא חד משמעית , הכל למעשה תלוי במבנה החברה , בהיררכיה , בחלוקת המחלקות השונות , כל עוד מנהל ה IT של החברה , ביצע חלוקה נכונה בכל הקשור לחלוקת תפקידים ותחומי אחראיות , ניתן יהיה לשרוד במצב של ריבוי תחומים , אך חלוקה , סדר וארגון , הם לא המדדים היחידים המצביעים על תפקוד נכון , הדבר הכי חשוב ללא צל של ספק הוא טיב השירות.


טיב השירות הוא המדד הכי חשוב לבדיקת הצלחה עתידית של ארגון , ללא שום קשר למקצועיות. כמובן שאין לזלזל במקצועיות , מקצועיות בדרך כלל באה ביחד עם שירות, אך תמיד שירות מצוין יכול לכפות על תפקוד מקצועי.


אתה יכול לנהל את החברה לשירותי מחשוב מהמקצועיות בתחום ,אך אם השירות לקוי , זה מה שהלקוחות שלך יזכרו ממך , יש אפילו המעדיפים לשלם עבור שירותי מחשוב סכום היקר יותר ממה שהם יכולים לקבל , אך שהשירות יהיה מקצועי.


חברות לשירותי מחשוב כגון חברת קומפליט , אלגומה טק , ועוד רבות וטובות , יודעות כי הדגש כיום על שירות טוב ומקצועי הינו חשוב מאוד, המשפיע על ראיית הלקוחות להמשך הדרך העסקית המשותפת , שירותי מחשוב כשמו כן הוא – שירותי מחשוב , שירות על הצד הטוב ביותר במינימום תקלות ובמקסימום שביעות רצון.


ארגונים וחברות המקבלות שירותי מחשוב , יודעות כי דווקא היום , כשהטכנולוגיה מתקדמת כל כך , מספיקה תקלה אחת קטנה וארגון שלם יכול למצוא עצמו מושבת , לכן, בכל הקשור לשירותי מחשוב יש לשים דגש על השירות , לשאול , לחקור , לקבל המלצות מלקוחות קיימים , ואז לעשות שקלול של שירות מול מחיר מול מקצועיות , וכך לבחור את החברה המתאימה ביותר לשירותי מחשוב אשר תצעד איתך ביחד, אל עבר שיתוף פעולה עתידי מבטיח.חזרה לכל המאמרים