טלפון פייסבוק

פיתוח אפליקציות לאייפון - מחיר

פיתוח אפליקציות לאייפון-מחיר


חשבתם על פיתוח אפליקציה מעניינת וייחודית או על אפליקציה משלימה לעסק? מחיר פיתוח אפליקציה סלולרית נקבע על פי מספר קריטריונים וחישובים. אנשים רבים חושבים שברגע שיש רעיון לאפליקציה, הדבר מספיק לשם קבלת מחיר לפיתוח. למעשה האפשרויות כל כך רחבות והמחיר תלוי בהרבה פרמטרים ולכן קשה לנקוב במחיר על סמך רעיון בלבד, מפורט ככל שיהיה. במאמר זה נספק מידע בסיסי לגבי מחירים של פיתוח אפליקציות לאייפון ומחירים של פיתוח אפליקציות לאנדרואיד, וזאת בהתאם לאופי האפליקציה ולפיצ'רים המופיעים בה. רצוי להקדים ולעשות בדיקה באפסטור ובגוגל פליי לגבי קיומן של אפליקציות דומות רעיונית לשלכם. במידה וקיימות כאלה אפליקציות, יש לבדוק מהם ההבדלים בין אפליקציות אלה לבין הרעיון שלכם ומהם היתרונות שברעיון שלכם על האפליקציות הקיימות באותה קטגוריה.


פיתוח אפליקציה לעסק ועבודת פיתוח ותכנות - מחיריםעלות תכנות האפליקציה מתומחר בדרך כלל לפי אחת משתי שעת שעת עבודה או תחומי עבודה. בפיתוח אפליקציה עסקית תדמיתית שאינה דורשת עבודה מורכבת, נתמחר, על פי רוב, לפי תחומי העבודה (לדוגמה: מחיר עבור כל מסך, תוספות כגון תמיכה בסיבוב המכשיר כאשר אנחנו מטים אותו וגם בהתאם לייעודו של המכשיר, כלומר אפליקציה לאייפון, אפליקציה לאנדרואיד וכו'). במקרים מורכבים בהם נדרשת עבודת תכנות רצינית והוספת אלמנטים מורכבים כגון אנימציות, אפליקציות מבוססות מיקום וכדומה, יתומחר הפרויקט לפי שעת תכנון, וזאת לאחר אפיון ומחקר של היקף העבודה. מחיר פיתוח אפליקציה פשוטה נע סביב 1,000 דולר, בעוד מחיר פיתוח של אפליקציה מורכבת יכול לנוע סביב ה-5,000 דולר לכל פלטפורמה. פיתוח של אפליקציות מתוחכמות ומורכבות מאוד מתומחר בעשרות אלפי שקלים ואף יכול לעבור את ה-100 אלף שקל. קיימות גם עלויות נלוות כגון רכישת דומיין, פתיחת חשבון בגוגל פליי, אחסון על שרת במידת הצורך ועוד. חברות התוכנה עושות בדרך כלל מבצעים סביב עלויות אלה, לכן חשוב לבדוק ולשאול מראש.


עלויות פיתוח אפליקציה – כלי לבדיקהכדי לחשב את סדרי הגודל של הפיצ'רים שכדאי להכניס לאפליקציה, אפשר להשתמש בכלי שנקרא: How Much To Make An App. כלי זה מספק לנו מידע לגבי התכונות אותן כדאי לשלב באפליקציה: האם תהיה זו אפליקציה חברתית, האם יהיה חיבור לפייסבוק ועוד. בדרך זו, ניתן להעריך עלויות ולוותר על מה שפחות רלוונטי. יש לזכור כי ההערכות המתקבלות נקבעו על ידי יוצר הכלי, ואין להתייחס אליהן כאל תמחור מדויק, על כן, רצוי לקבוע פגישה עם חברה לפיתוח אפליקציות לשם הבהרת התמונה.חזרה לכל המאמרים