טלפון פייסבוק

מצלמות אבטחה לעסקים

מצלמות אבטחה לעסקים


מצלמות אבטחה הן חלק בלתי נפרד מאמצעי מיגון ואבטחה. בזכות ההרתעה שיוצרות מצלמות אבטחה לגני ילדים ומצלמות אבטחה לעסק, כמעט בלתי אפשרי לפרוץ למקום בו הן מותקנות, בעיקר לפורצים שאינם מתוחכמים ושאינם דואגים להסוות את עצמם. הייעוד של מצלמות אבטחה הוא הרתעה, מעקב ומניעה: הרתעה מפני פריצה, מעקב אחר עובדים ולקוחות בעסק, מעקב אחרי עוזרות בית, עובדים סיעודיים, מטפלים בתינוקות וכדומה, ומניעה של ביצוע מעשה גניבה או התעללות. מצלמות אבטחה לבית ובכלל, מהוות ראיה קבילה בבית משפט.


קיימת האפשרות לשחזר תנועות, ובאמצעות הרשתות החברתיות ושיתופי קבצים ותמונות און ליין, ניתן להפיץ ולשתף בתיעוד ממצלמות האבטחה המוני בני אדם, וכך, בנוסף למה שנאמר, ניתן אף לחשוף ולזהות דמויות חשודות.


את מצלמות האבטחה ניתן לחבר גם לאינטרנט וכך אפשר לצפות בנעשה במקום בו הן מותקנות גם כשאתם מחוץ לעסק או לבית. במקביל, אפשר לחבר את מצלמות האבטחה גם למוקד אבטחה שמפעיל רכבי סיור ונותן מענה לקריאות ולניסיונות פריצה.


קיימות גם מצלמות אבטחה IP, שאינן זקוקות למחשב על מנת לפעול, אך כדי שיוכלו להקליט, ישנו צורך במחשב או כל יחידת הקלטה אחרת. באמצעות תוכנה המותקנת במחשב או על ידי מכשיר הקלטה יעודי עצמאי (DVR), מגדירים את כתובות ה-IP של המצלמות ברשת ושם נשמרת ההקלטה. מצלמות אבטחה IP משמשות, בדרך כלל, ארגונים גדולים, ומערכת זו בנויה, לרוב, ממצלמות באיכות גבוהה, שמתחברות בעזרת כבל רשת לנתב ומקבלות כתובת IP משלהן. מצלמות IP משדרות תמונה דיגיטלית איכותית הרבה יותר ממצלמות אבטחה אנלוגיות, וזאת בזכות שרת פנימי הקיים במצלמה המאפשר לה להתנהג כרכיב עצמאי ברשת.


מצלמות אבטחה – השירותים שלנו


אנו באלגומה מתקינים מצלמות אבטחה לכל דורש ולכל עסק:

מצלמות אבטחה לעסק (ארגונים וחברות)

תופעת הגניבות מעסקים ומארגונים היא תופעה מוכרת, הגורמת נזק והפסדים כלכליים ואף עוגמת נפש. התקנת מצלמות אבטחה לעסק תאפשר צפייה במעשי ונדליזם, ניסיונות פריצה לעסק ומעקב אחר גניבות של לקוחות ועובדים, פיקוח על עובדים וספקים ועוד. כדאי לדעת שכ-50% מהגניבות בעסק מבוצעות על ידי העובדים עצמם, וכ-30% על ידי לקוחות.


מצלמות אבטחה לבית


התקנת מצלמות אבטחה לבית נותנות, במובן מסוים, שקט נפשי. הן מרתיעות פורצים ועוזרות בשחזור ובזיהוי חשודים. אנחנו באלגומה, נעניק לכם פתרון היקפי לצורכי האבטחה הביתיים שלכם.


מצלמות אבטחה לגני ילדים


השיקולים של ההורים הרושמים את ילדיהם לגן רבים הם. אחד מהם הוא הימצאות מצלמות אינטרנט בגן, לצורך מעקב און ליין אחרי הצוות המטפל מבחינה מקצועית, תיעוד אחר הנעשה בגן בכל שעה משעות פעילותו, הרתעת פורצים ומציצנים ועוד. גן המרושת במצלמות אבטחה, מראה שאין לצוות ולבעלים מה להסתיר, דבר שנותן שקט נפשי להורים. באמצעות שם משתמש וסיסמא, יוכלו ההורים להיכנס למצלמות בכל זמן ומקום בו יחפצו.לפרטים נוספים ניתן להתקשר ל 072-2456283 .
מצלמות אבטחה לעסקים