טלפון פייסבוק

לעסקים IP מרכזיות

לעסקים IP מרכזיות


כחלק משירותי מחשוב לעסקים , אלגומה טק מעניקה שירותי מחשוב בתחום מרכזיות IP לעסקים.

בכל הקשור למרכזיות טלפון לעסק, תחום המרכזיות הטלפוניות הינו שוק גדול אשר עבר שינויים רבים וממשיך לעבור שינויים והתקדמות טכנולוגית משמעותית הן ברמה הטכנולוגית והן ברמה היישומית עסקית.


מה מטרת מרכזיות אלה?
המטרה הכללית של מרכזיות IP לעסקים היא למעשה להחליף את מרכזיות הטלפון האנאלוגיות מהדור הישן, מרכזיות טלפון דיגיטליות, מרכזיות טלפון היברידיות ומרכזיות טלפון VOIP .
מטרתן העיקרית של מרכזיות IP לעסקים היא להימנע מרכישה, התקנה ותחזוקה מיותרת של מרכזיות ישנות אשר ההוצאה הכספית הכרוכה בהחזקתן לא משתווה לתמורה שהעסק מקבל מהכנסת מרכזיות IP לתוך מערך המחשוב של החברה.


בשל כל אלה, אנו בחברת אלגומה טק – שירותי מחשוב לעסקים, מעניקים מענה ישיר לצרכי התקשורת בעסק תוך שילוב מרכזיות IP לעסקים במערך המחשוב העסקי הקיים.
אנשי המחשוב של חברת אלגומה טק, ינתחו את צרכי העסק בכל הקשור למרכזיות IP באופן מיידי, תוך כדי התחשבות בעתיד הארגון מבחינת תקשורת פנים וחוץ ארגונית, וקביעת גודל והיתכנות מערכת התקשורת העתידית .


מה כולל תהליך המעבר למרכזיה כזו?
תהליך המעבר ממרכזיות טלפון דור ישן למרכזיות IP לעסקים ינוהל על ידי ממומחים בתחום מרכזיות IP, תוך ליווי צמוד בכל התהליך, ניתוח מספר השלוחות והמשתמשים המומלץ לעסק, חיבוריות למערכות פנימיות ולמערכות משלימות, תמיכה בעברית, שירותי CALL-CENTER , מערכות CRM , וכמובן תמיכה טלפונית Help Desk) ) ותמיכה טכנית אישית פיזית בארגון.


לפרטים נוספים ניתן להתקשר ל 072-2456283 .
אלגומה טק – שירותי מחשוב לעסקים – מרכזיות IP לעסקים .